Bedir, Kuzey Sk. no:11/b, 42000 Selçuklu/Konya

HAKKIMIZDA

30 yıllık deneyimle uzman kadrosuyla  30 binin üzerinde mezun olmuş adayımızla.Konya‘ da faaliyet gösteren Asya Sürücü Kursu tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı’ nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir.

Son sistem sınıflarda genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından animasyonlu projeksiyon destekli verilen eğitim, tamamıyla “profesyonel sürücüler” yetiştirmek amacına hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakarlıktan kaçınılmamaktadır.

Ehliyet sınav sonuçlarında yüksek bir başarı oranını yakalayan Asya Sürücü Kursu Adaylara en son teknolojik imkânlarla eğitim vermeyi ilke edinmiştir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen kursumuz klasik kurs ortamından uzak güler yüzlü ve samimi kurs ortamı sunmaktadır.

Bireylerin trafik davranışını hem yasal hem de ahlaki bir görev olarak benimseyen sürücü adayları yetiştirmeyi en baştaki hedefi olarak vizyona alınmıştır. Direksiyon eğitim programımızı beraber yapıyoruz.

Böylece işinizden veya okulunuzdan fedakarlık yapmanız gerekmiyor.Size uygun saat ve günlerde sadece size özel ders niteliğinde direksiyon eğitimi almanızı sağlamaktayız. Daha birçok farklılık Asya Sürücü Kursun da…

En iyi hizmet

Üstün hizmet anlayışı

Randevulu sistemi

Direksiyon sürüş eğitimleri müsait günlerinize göre ayarlanıyor.

Her yaşa uygun eğitim

Yaşınıza göre uygun eğitim yaklaşımı

kişisel yaklaşım

Herkez için kendimize özgü bir yaklaşım sunuyoruz.

Tecrübeli Öğretmenler

Usta Öğreticiler

Çift Pedallı Araçlarla Eğitim

Tüm araçlarda çift pedal mevcuttur.

En iyi sınıflar

Teorik dersler donanımlı sınıflarda işleniyor.

Asya Sürücü Kursu